مشاهده خبر

تقدیر از غرفه شرکت آب منطقه ای در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، علمی و فناوری استان
1396/09/26
رئیس گروه تحقیقات کاربردی این شرکت گفت: به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، علمی و فناوری استان خراسان جنوبی از تاریخ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بیرجند برپا شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی،"حسین شورستانی" با اعلام این خبر اظهار داشت: در آیین گشایش نمایشگاه"سرفرازی" معاون استاندار و رئیس کارگروه تخصصی آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری، رؤسای دانشگاه ها و مدیران دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی نیز حضور داشتند.
وی افزود: در این نمایشگاه دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی استان، آخرین دستاوردهای پژوهشی خود شامل طرح های پژوهشی برگزیده، اختراعات و ابتکارات، کتاب های تألیف شده، پایان نامه های برتر و طرح¬های فناورانه و کارآفرین را به نمایش گذاشتند.
شورستانی گفت: در مراسم اختتامیه این نمایشگاه که با حضور معاون استاندار همراه بود، از برگزیدگان بخش های مختلف نمایشگاه قدردانی شد.
وی خاطر نشان شد: از غرفه شرکت آب منطقه ای استان خراسان جنوبی نیز به منظور ترویج فرهنگ وزین پژوهش، کمال خواهی و آرمان گرایی و به پشتوانه آگاهی در جهت نیل به رشد و شکوفایی و توسعه استان با اهدای لوح سپاس از سوی معاون استاندار تقدیر به عمل آمد.